czwartek, 1 czerwca 2017

405. WYNIK ROZDANIA!

Dzień dobry! Chyba każdy wie jakie dzisiaj mamy święto! Dzień Dziecka, oczywiście! Z tego miejsca składamy Wam (a przy okazji i sobie) najlepsze życzenia – w końcu zgodnie z tym co śpiewała Majka Jeżowska „ wszystkie dzieci nasze są”. Ale ten czwartek jest wyjątkowy z jeszcze jednego powodu – dzisiaj dowiemy się, do kogo powędruje książka „W kręgu księżniczki” Jean Sasson. Zanim ogłosimy zwycięzcę chciałyśmy Wam serdecznie podziękować za tak liczny udział w rozdaniu. W wakacje znowu będzie okazja, żeby zgarnąć jakąś ciekawą książkę – obiecujemy! Ale teraz już nie przedłużając…

…UWAGA…

…ATTENTION…

…BEMERKUNG…

…REMARQUE…Weszłyśmy sobie na Losowe.pl (wielu bloggerów z niego korzysta) i zastałyśmy taką tablicę powitalną. 


Wprowadziłyśmy dane odpowiadające naszemu konkursowi, czyli ile liczb chcemy mieć wylosowane? Jedną. Z jakiego przedziału? Dwudziestu sześciu osób. I potem po prostu kilknęłyśmy generuj.


Po krótkiej chwili, bo internet pędzi jak szalony dostałyśmy liczbę dwadzieścia pięć! Halllooooo? Tu Kreatywna Alternatywa! Wzywamy liczbę dwadzieścia pięć! 


I zgodnie z numeracją, którą prowadziła sama Lady Spark jest to Jagoda G! Serdecznie gratulujemy i prosimy o wypatrywanie naszej mailowej sowy z zapytaniem o adres do wysyłki!

9 komentarzy: